Wiosenna gala projektów

W pierwszym dniu wiosny uczniowie klas II Gimnazjum nr 1 mieli możliwość obejrzenia 10 najbardziej interesujących projektów edukacyjnych przygotowanych pod opieką nauczycieli i wychowawców przez uczniów kończących naukę w  gimnazjum. Na uwagę zasługuje wystawa ukazująca książkowe hity młodzieży, przygotowana przez Kingę Łukawską, Paulę Paukszteło i Sylwię Hyjek. Na uczniowskiej  liście znalazły się obok Harreego Pottera czy Felix´a, Neta i Niki m.in. Igrzyska śmierci S. Collins, Ciepłe ciała I.Mariona, Drżenie M.Stiefvater. Wybór tekstów był faktycznie przemyślany, a informacje o książkach zachęcały uczestników gali do sięgnięcia po powieści i zagłębienia się w lekturze. Z żywym zainteresowaniem spotkała się także prezentacja  multimedialna  ukazująca historię złotej liczby przygotowana przez Joannę Budnik, Maję Dębską, Patrycję Wdowiak i Milenę Kogut.

Ewa Magierowska,

DSCF0742 DSCF0745 DSCF0774

DSCF0775 DSCF0776  DSCF0777

DSCF0778 DSCF0779 DSCF0780

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd